PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835582}

Chodź do tatusia

Come to Daddy
5,4 3 925
ocen
5,4 10 1 3925
5,2 5
ocen krytyków
Chodź do tatusia
powrót do forum filmu Chodź do tatusia

Nie wiem

ocenił(a) film na 6

Nie mogę sie zdecydować - 6 czy 7. Ogólnie pierwsza myśl to "dziwny film". Nawet ciekawy na poczatku i zaskakujący, od pewnego momentu absurdalny i zabawny. Podobały mi się widoki - ten domek nad wodą przy lesie był uroczy. Wiele szczegółów w tym filmie mi się podoboało, ale jako całość wypadł na prawdę dziwnie. Możliwe że oglądając go innego dnia byłabym zachwycona albo zniesmaczona, ale na dzień dzisiejszy takie 6,5 (brakuje mi połówek na filmwebie ).

ocenił(a) film na 3
Angua_84

Ja z kolei zastanawiam się czy 2 czy też 3. Ten film to przykład jak świetny aktor jakim jest Elijah Wood może stoczyć się na dno.

ocenił(a) film na 6
magikaok44

Sroga bzdura z tym dnem. Gra w fajnych, ale raczej niezależnych filmach i serialach. Nazywanie tego stoczeniem sie to niezłe upośledzenie :)

ocenił(a) film na 3
yossarian84

W odniesieniu do tysięcy produkcji jakie obejrzałem (a cześć z nich oceniłem) ten film jest po prostu bardzo słaby. A to, że jest produkcją niszową (czy też jak wolisz niezależną) nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli coś jest słabe to jest po prostu słabe. A ten film jest zlepkiem wielu powielanych schematów przyprawionych absurdem i niestrawnym humorem i dziwię się po prostu, że gra tu Elijah Wood.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones