PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88365}

Jesteśmy snem

Lathe of Heaven
5,9 356
ocen
5,9 10 1 356
Jesteśmy snem
powrót do forum filmu Jesteśmy snem

Ciekawy film

ocenił(a) film na 9

nierozróżnialność snu od jawy od zawsze fascynowała filozofów, w wzmianki o świadomym śnieniu sięgają starożytnych chin i podstaw buddyzmu. A co jeśli sen może wpływać na rzeczywistość, w tym filmie jest to świetnie ujęte jest przeplatanie się snu i podświadomości, to co zobaczy usłyszy wolno kojarzy się z nowym, wolna przestrzeń wirus, wieś= brak tłoku w metrze i posiadłość na wsi... Lepszy gabinet z ładnym widokiem, dał masę nagród i wyróżnień psychoterapeucie... jak dla mnie to świetny film warto go obejrzeć i zastanawiać się chwilę czy sny naprawdę nie wpływają na nasze życie, może nie zmieniają rzeczywistości ale na pewno potrafią się "odbić"

ocenił(a) film na 9
Dreddenoith

Odstresowałem się po obejrzeniu tego filmu. Miałem za sobą seans trzech amerykańskich gniotów i mi głowę rozsadzało ! Psychoterapia filmowa zadziałała !? No i cały jestem w skowronkach !!!...! Świetny film, bardzo dobrze zagrany - przegadany - ale jak przegadany ! BRAWO !!! Niby nic się nie działo a tak wiele się działo , a tego co między słowami - całe morze ! No i perełka jaką nam dano ok 22-ej minuty. Gabinet psychoterapeuty a w nim fotel, jak powiedziano, urządzenie do terapii, ale sam fotel to nic otrzymaliśmy informację w jakim celu to urządzenie skonstruowano !!! ...miała pokazywać częstotliwość fal mózgowych przestępców tylko, że wyglądały one tak samo jak schematy częstotliwości lekarzy i policjantów !!! przepraszam za niecenzuralne określenie - ALE JAJA !!! ALE JAJA !!! Chętnie dołożyłbym co nie co do tego. Rewelacja 9/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones