PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671780}

Link do zbrodni

Open Windows
4,5 3 785
ocen
4,5 10 1 3785
Link do zbrodni
powrót do forum filmu Link do zbrodni

Przyznam szczerze że do pewnego momentu film zapowiadał się bardzo dobrze! Byłem bardzo zdziwiony że to kino ma tak niską ocenę na fw. Ciekawy scenariusz, wartka akcja i ... i nie wiem jak można tak popsuć.
Nigdzie więcej nie widziałem takiej masy absurdu w dziedzinie informatyki! Ten film powinno się nazwać s-fi, bo niektóre z rzeczy pokazywanych przez twórców są po prostu abstrakcją. Nieprzemyślana końckówa .... a najgorsze w tym wszystkim to oglądanie beztalencia jakim jest Sasha. Z całym szacunkiem ...ale to kobieta lepiej odnajdywała się w serii filmów dla dorosłych! 4/10 za dobry początek ... i druzgocoąco słabe zakończenie!

ocenił(a) film na 6
Adash

Dokładnie. Sci-fi... Ja mimo wszystko za godzinę filmu dałam 6/10, końcówka również nie przypadła mi do gustu. Wolę jej nie pamiętać. Wątek z Sashą tak samo trochę bez sensu - raczej nie było to konieczne, żeby się rozbierała, no ale dziwne, gdyby tego nie zrobiła. Cóż :) Twórcy filmu pewnie myśleli, że ten epizodzik pomoże zdobyć popularność tego przeciętnego filmu. Nie udało się. I oceny też sobie tym najwyraźniej nie podwyższyli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones