PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7627}

Małolat

North
5,4 2 060
ocen
5,4 10 1 2060
5,0 3
oceny krytyków
Małolat
powrót do forum filmu Małolat

Ile oni mu zapłacili by był narratorem w tej kupie ale żeby jeszcze założył....różowy kostium królika wielkanocnego ? WTF ? To normalnie jakby spuścić swoją godność wraz z wodą w kiblu.

ocenił(a) film na 2
crazy_race

wydaje mi sie ze pewnie widzialec recke critica
tam koles sugerowal juz na poczatku jak to bylo z brucem w momencie kiedy "czytal" pierwszy opis:)

a tak serio to nie mam pojecia czemu rozowy krolik i czemu akurat willis, glupie

El_Magiko

Film niestety też widziałem w całości.

ocenił(a) film na 2
crazy_race

przykry prawda? najbardziej wtedy kiedy stara sie byc zabawny
a niestety stara sie byc caly czas zabawny i to bardzo sie stara

El_Magiko

Ciekawe jak Bruce Willis i Elijah Wood wspominają kręcenie tego filmu.

ocenił(a) film na 2
crazy_race

wood to pewnie byl happy, nakrecili naprawde gowniany film ale byl dzieckiem wiec napewno hajsu po sufit bylo
on tam sie nie przejmuje

ale zeby willis.... tragedia, taki aktor w czyms takim
tu bylo pelno najg;lupszych zartow jakie slyszalem
jak u critica "spot the joke" czy jak to tam bylo
"znajdz zart"
jak bylo o tych teksancach ktorych syn zmarl serio nie wiedzialem o co kaman, ten dowcip byl masakryczny

El_Magiko

Mi się akurat film w miarę podobał. Willis w tej roli jakoś też, chociaż jestem raczej przyzwyczajona do jego innego wcielenia. A za kinem familijnym ogólnie nie przepadam, raczej mnie męczy - ten film akurat obejrzałam ze względu na moje zajęcia na studiach (sic!) - ale to było całkiem niezłe. Chociaż jakoś super śmiesznie też nie było. A jeśli chcecie naprawdę głupich żartów, obejrzyjcie "Furry Vengeance" ("Zemsta futrzaków"), film zrobiony chyba w zeszłym roku, który dla mnie jest porażką na całej linii. A poza tym - nawet najlepszym zdarza się czasem zagrać w jakiejś kupie;)

ocenił(a) film na 3
crazy_race

A jak wspomina ten film Jason Alexander, w odróżnieniu od WIllisa czy Froda znany głównie z komedii? To dopiero było zdarcie wizerunku, coś jak ostatnie filmy akcji Willisa :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones