PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7627}

Małolat

North
5,4 2 060
ocen
5,4 10 1 2060
5,0 3
oceny krytyków
Małolat
powrót do forum filmu Małolat

Ej no!

użytkownik usunięty

On chyba nie zasługuje na jedną gwiazdkę(*)czyli "nędza".
Tak właśnie został oceniony w telewizyjnej gazecie wyborczej. Zdziwiło mnie to...tylko że tamten film był pod nazwą "Idealni rodzice poszukiwani" czy "Poszukiwani idealni rodzice".
Sprawdziłam chodzi o ten sam film :(

EEE to słabo jak tak Wyborcza ocenia, ale im się 'wpadki' zdarzają, ostatnio też mnie coś poraziło..już nie pamiętam co ale chyba Chłopaczką z Sąsiedztwa dali 1gwiazdke, jak recenzent/krytyk nie kuma ironi/sarkazmu/na czarne kino początku lat90' to niech nie pisze o filmach.
Pamiętam to hit VHS'ów lat 90 :) I zawsze go widziałem pod nazwą Małolat - dobry familijny film, dobre role
7/10

ocenił(a) film na 2
RealKalps

recenzent jak kazdy moze miec swoje zdanie i zrozumcie
NIE, TO WCALE NIE MUSI ZNACZYC ZE NIE ROZUMIE
i
NIE,TO WCALE NIE ZNACZY ZE JAK MU SIE NIE PODOBALO TO MA O TYM NIE PISAC I NIE OCENIAC

tak na marginesie to nie zawsze sie zgadzam z opisami w wyborczej i ocena ale tam maja najbardziej zetelne to wszystko, wystarczy popatrzyc na jakis teletydzien czy inny szmatlawiec i porownac

a moim zdaniem to ten film naprawde ssie
koszmarek, nierozumiem co w tym filmie robi bruce i czemu reiner wyrezyserowal taki (s)hit

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones