PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525784}

Romantycy

The Romantics
5,9 7 212
ocen
5,9 10 1 7212
Romantycy
powrót do forum filmu Romantycy
mnulka

Też mi się tak wydaje. Zachowanie Laury i Toma podczas burzy mówiło chyba wszystko. Muzyka była jednak niezbyt dopasowana moim zdaniem do klimatu filmu.

mnulka

Oczywiście, że czytelne....

ocenił(a) film na 6
Karinka_fw

Choć z drugiej strony Tom już co najmniej dwa razy zmieniał zdanie. Laura była pewna, że po wspólnie spędzonej nocy (pod drzewkiem) Tom będzie z nią, a On stanął przed ołtarzem. W tamtej chwili mogło mu się wydawać, że będzie z Laurą, a potem znowu stwierdzi, że ich uczucie jest "zbyt wielkie" i wróci do Lili.

mnulka

Ale już w końcowym przypadku właściwie aura zdecydowała o szczęściu głównego bohatera...przelało się :)))) moim zdaniem słusznie się stało - jak się mieli męczyć do końca swoich dni albo zdradzać.

ocenił(a) film na 6
Karinka_fw

Tak, znak od Boga można by rzec.
Dziwi mnie takie zachowanie ludzi, gdy się pobierają, a czują, że wcale nie jest dobrze, ale myślą, że jakoś to będzie. Wcale nie będzie. Jeśli na początku już jest źle potem jest jeszcze gorzej.

mnulka

Zgadzam się z Tobą mnulka i pozd

ocenił(a) film na 6
Karinka_fw

Również pozdrawiam.

użytkownik usunięty
mnulka

im dluzej zyje tym wiecej takich przypadkow widze...

mnulka

Jak to pięknie mieć taką przyjaciółkę(la), który otworzy nam oczy na to co może spowodować, że przyszłe życie może się w koszmar zamienić. Taką(go) ozłocić, na rękach nosić !!!! a ja jestem pewien, że się jednak pobiorą oni są siebie warci !!! Film niezły 6/10

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Masz na myśli Lilę i Toma? Facet był dziwny. Uciekać od prawdziwego uczucia bo jest zbyt intensywne. Większej głupoty nie słyszałam. Lepiej utknąć w nibyjakości i co? Nie tęsknić? Nie możliwe.

mnulka

mnulka !!! , przecież w tym filmie jedyną kochającą osobą jest Laura.

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Napisałeś/łaś "oni są siebie warci". Odebrałam to w negatywnym znaczeniu co znaczyłoby jednak ślub z Lilą nie Laurą. Przynajmniej dla mnie. Facet powinien być z Laurą. To pewne.

mnulka

Laura nie może zostać ukarana za swoje niewinne uczucie. Tom , absolutnie, nie zasługuje na nią !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Zgadzam się absolutnie. Lila też zasługuje na los jaki jej by nie spotkał. To wredna dziewoja, która nie zasługuje na przyjaciółkę taką jak Laura.

mnulka

mnulka !!! - dziękuję, że się ze mną zgadzasz ! Miło mi - pozdrawiam !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

Również pozdrawiam!

mnulka

taka przyjaciółkę jak Laura.. tzn. taką która spi z twoim narzeczonym? no chyba sobie kpicie. one nie były żadnymi przyjaciółkami moim zdaniem.. po prostu.

ocenił(a) film na 6
paranormalsun

Czy dobrze pamiętam, że Laura była pierwszą dziewczyną Toma? Lila, jako przy-ja-ciół-ka dobrze wiedziała, że Laura go kocha, ale wtrąciła się... wiem, wiem Tom również nie jest bez winy bo gdyby kochał Laurę, naprawdę kochał, nie wiązałby się z Lili. Można rzec, że żadna z nich dla siebie nie była przyjaciółką. ;)

ocenił(a) film na 7
mnulka

dokładnie, prawdopodobnie gdyby Lila nie przytuliła Toma w swe ramiona znowu zszedłby się z Laurą. choć tak czy inaczej - się z nią zszedł, zdradzając z nią wciąż narzeczoną. a Lila chyba udawała, że tego nie wie, licząc, że i tak osiągnie swój cel - obrączkę na palcu, czyli niejako akt własności Toma.

ocenił(a) film na 2
mnulka

Prawdziwe uczucie? Laura to jakaś rozkapryszona, niezdecydowana, denerwująca baba, która bawiła się jego uczuciami i go odrzuciła. Z dwojga złego już lepsza Lila. Choć ja na miejscu bohatera, to bym smolił cholewki do jej młodszej siostry - Minnow.

mnulka

Scena wesela i przysięgi wzorcowa xD.

ocenił(a) film na 6
majaluki

Tak uważasz...?;)

mnulka

No co, epic final :)

ocenił(a) film na 6
majaluki

Epicki powiadasz??, ok, zgadzam się!

ocenił(a) film na 5
mnulka

Oglądałem, wczoraj i . . . chciałem Ci coś odpisać na temat zakończenia, ale zdałem sobie sprawę, że go nie pamiętam.
Jak to świadczy o filmie?

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Świadczy o tym,że...masz słabą pamięć ;)
Tak szczerze widocznie Ci się nie spodobał,zdarza się :D

ocenił(a) film na 5

Boję się, że i jedno i drugie czyli . . . oba powyższe :D

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Chyba źle...? Film oglądałam już dość dawno... Czytam swoje wcześniejsze posty i jestem zdziwiona, że tak się wczułam... Film nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia, a jednak coś mnie opętało...;) Film, jak film, jeden z wielu. Widziałam lepsze, ale i gorsze. Ja, nadal pamiętam zakończenie, jak to o mnie świadczy?;)

ocenił(a) film na 5
mnulka

Świadczy, że . . . zapadł Ci w pamięci :D
Pomimo swojej nijakości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones