PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32330}

To mnie kręci

Drive Me Crazy
6,4 5 226
ocen
6,4 10 1 5226
To mnie kręci
powrót do forum filmu To mnie kręci

Sympatyczny, lekki, przyjemny, miejscami nudnawy... ale warty obejrzenia... :):) Fajny główny aktor.. - śmieszniutki.. :):) Aktorka zresztą też - jak najbardziej pasują do takich ról..

Dla mnie trochę za mało dramatyzmu i namiętności między nimi - no ale to jest w końcu komedia romantyczna więc raczej nie można było się tego spodziewać...
Tak czy inaczej polecm. ;)

ocenił(a) film na 10
ukulele20

Dla mnie film całkiem spoko, pamiętam jak szalałyśmy z moją koleżanką w czasach gimnazjum za Adrianem Grenierem po obejrzeniu tego filmu :) Wspomnienia... :)

ocenił(a) film na 8
finnishdiamond

Kocham ten film.Przyjemny, z deka odmóżdżacz,a przy tym taki realny. Moim zdaniem Adrian i Melissa świetnie wcielili się w swoje postacie.

ocenił(a) film na 8
ukulele20

Mi ten film bardzo się podobał. Przewidywalny do granic możliwości, ale o to chodzi. Taki film, żeby się zrelaksować ;D

ukulele20

Poprostu przyjemniacki :) ogląda się go z uśmiechem na twarzy, no i chyba o to właśnie chodzi ;)

ocenił(a) film na 9
ukulele20

Mi się bardzo podobał a leżałam na tekście terminator dla dziewic

ocenił(a) film na 7
ukulele20

bardzo miło się go ogląda, lekki film na odprężenie i poprawę humoru :))

ocenił(a) film na 6
anj7

Filmik jaki-taki, niskich lotów komedyjka, chociaż przyzwoicie zagrana i spokojnie można w całości obejrzeć właśnie dla polepszenia nastroju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones