PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110959}

U progu tajemnicy

Dead of Night
7,1 718
ocen
7,1 10 1 718
U progu tajemnicy
powrót do forum filmu U progu tajemnicy

MAM!

ocenił(a) film na 9

Szukałem tego filmu w I-necie od dawna.
Doskonale go pamiętam ze szczenięcych lat - jest świetny, ciekawie, inteligentnie nakręcony! Mniej horror, bardziej w stylu "niesamowitych opowieści", w angielskim stylu.
Polecam wszystkim znudzonym efekciarstwem (nie krytykuję!) współczesnych horrorów i fantasy.

ocenił(a) film na 9
jak45

Oczywiście, że efekciarstwo współczesnych horrorów powinno być krytykowane. Ponieważ za efekciarstwem idzie zero treści. Ten film to dla mnie ideał antologii „opowieści z dreszczykiem”. Jest trochę grozy, trochę poczucia humoru i świetny klimat niesamowitości.

jak45

Kiedyś ten film oglądałam w cyklu Perły z lamusa, proszę o pomoc, bardzo mi zależy aby zobaczyć ten film. Dziękuję za pomoc.

ocenił(a) film na 9
nemezis1212

Interweniuj w TVP Kultura albo na TNT.
Dlaczego nie ma u nas kanału ze "starociami", jak w USA i gdzie indziej?
Ja go tylko "znalazłem" w puli FW - oglądałem wieeeki temu, w PRL-owskim kinie. To była jedna z niewielu dobrych rzeczy wtedy - repertuar kin (pomijając propagandówki nasze i importowane; choć bywało dobre kino i w tym - szczególnie sowieckie filmy wojenne).

jak45

Dziękuje za info, będę działać:)pozdrawiam

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones