PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856071}

Zło wcielone

No Man of God
6,1 1 420
ocen
6,1 10 1 1420
Zło wcielone
powrót do forum filmu Zło wcielone

Ho Wood genialny...

ocenił(a) film na 4

choć grający Bundy'ego tak samo. Ogląda się jednym tchem! Niby ktoś powie, siedzą w pokoju do rozmów w pierdlu i gadają, no dobrze, ale jak! Każde pytanie, odpowiedź, zdanie jest przemyślane, idealnie dobrane, trafione w punkt. Trafił swój na swego, intelektualiści, przebiegli profilerzy, jeden zabójca, drugi mógłby być zabójcą i chyba nawet chciałby być. Świetny obraz!

dzyniu88

Rozumiem, że Twoja ocena 4 oznacza w Filmwebowej skali 8? :)

ocenił(a) film na 6
spokowap

XDDDD

ocenił(a) film na 5
spokowap

Zobacz sobie jego oceny. Tam 4 jest rzadko spotykane, bo wysoko :) Reszta 3 lub 2 :) Chyba ma swoją własną skalę :)

h3b4n

Tak myślę, ocenia od 1 do 5. Niby można, kto komu zabroni, choć przy filmach z wielką liczbą ocen troszkę to wypacza średnią.

dzyniu88

14 ??? Czy 4 ???

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Genialny ale 4 wystarczy xD

Hailstorm115

I ja jestem zaskoczony tą oceną, bo skoro takie peany, i że się ogląda jednym tchem, a tu zgłucha - i 4/10? O co tutaj chodzi...

pd_beatle

Użytkownik ten ocenia od 1 do 5. Niby można, kto komu zabroni, choć przy filmach z wielką liczbą ocen troszkę to wypacza średnią.

spokowap

ta osoba powinna przełożyć swoją ocenę na skalę na filmwebie

Dawid_Bochenski

Piszę do Ciebie z pytaniem czy coś chciałeś ode mnie, bo wyskoczyło mi coś takiego w powiadomieniach "Dawid_Bochenski lubią Twój komentarz "$webTool.doNotEscapeHTML($text)" 15:02".

nazuul

A to ciekawe. Być może kiedyś zdarzyło mi się polubić twoją wypowiedź.

Dawid_Bochenski

Dziwne, dzisiaj 15:02 to miało być. Myślałem, że to zaproszenie miało być, przyjąłem. Zabugowany filmweb :)

nazuul

Też nie za wiele z tego rozumiem, ale cieszę się, że przyjąłeś moje zaproszenie.

dzyniu88

4 za świetny obraz????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones