Elijah WoodI

Elijah Jordan Wood

7,9
31 151 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elijah Wood

Hej! Czy wiedzieliście, że w żyłach Elwooda oprócz niemieckiej, angielskiej i irlandzkiej krwi płynie również polska? Jak nie, to teraz już wiecie^^ Informację tą wyhaczyłam kilka dni temu na angielskojęzycznej wikipedii, ale znajdziecie ją bez problemu również na innych zagranicznych stronach o naszej gwieździe ;)
Pozdrawiam;*

Shire_Velvet

Takie małe pytanko, czysto z ciekawości.. Jak można mieć korzenie z czterech różnych krajów ? Z dwóch rozumiem, bo rodzice, ale z czterech ;/

Gataeu

No po prostu nie wierzę, że o to pytasz...to takie proste O.o
To ja Ci może wytłumaczę na przykładzie Elwooda...mama Jego mamy była np.(bo nie wiem, która narodowość od którego rodzica dokładnie jest)Polką, a ojciec Jego mamy był Niemcem- to już mamy dwie narodowości.A teraz ojciec- ojciec ojca Anglik, a mama ojca Irlandka, więc idą kolejne dwie. Potem poprzez rodziców Elijah'a łączą się wszystkie cztery, no i ma On wszystkie cztery! Tyle, no wielka mi zagadka, naprawdę...

Shire_Velvet

Porypane to wg mnie.. Rodzice innej narodowości, przeprowadzają się do innego kraju robią sobie potomka i ma on już korzenie z 3 różnych krajów.. O_o

Gataeu

Hmmm...ja tak samo jak Elijah mam korzenie z 4 krajów (ja- Polska, Niemcy, Włochy, Grecja) i dla mnie to całkiem normalne ;)

Shire_Velvet

A pie*dolić takie korzenie :P Kto wie czy mój dziadek 6 pokoleń w tył nie był arabem? :D

vcb716

Dobre:D

Gataeu

Nie trudne to jest. Może mieć np. Dziadka niemca i babkę z irlandii i dalej np. anglina ojca i matkę polkę. albo jak się komu podoba.

Shire_Velvet

Swoją drogą, na angielskiej wiki jest info tylko i wyłącznie o jego korzeniach angielsko-niemiecko-austriacko-duńskich.;>

Shire_Velvet

Nie wiem czy to powód do radości, że ktoś jest piąta wodą po kisielu z danej narodowości. ;f Mnie tam bardziej cieszyło, żeClint Eastwood 3 razy wcielił się w bohatera o Polskich korzeniach (nazwisko).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones