Elijah WoodI

Elijah Jordan Wood

7,9
30 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elijah Wood

Hej!
Dużo osób pisze, że własnie ze względu na jego wzrost nie umówiłoby się z nim. A ja myślę, że właśnie jego wzrost jest tak boski. A co wy o tym myślicie? Wyodrażacie sobie Elijaszka, który ma 190 cm.? Ja NIE

Nic_dwa_razy

mnie osobiście by to nie przeszkadzało, bo ja mam 180cm i tak trochę głupio by był, ale nie wygląd jest ważny lecz wnętrze (portfela :P żart), czyli charakter.

frank_3

moja koleżanka ma również 180 i chodziła z chłopakiem który ma 165 cm. akurat on wygląda straaaaaaaaaaaaasznie młodo a ona na koło 18 więc wiesz jak to wyglądało (mama z synkime) a Ci szli ulicą i się całowali... Czasami ludzie robili wielkie gały, ale im to nie przeszkadzało.... Pozdrawiam L!jK@

Nic_dwa_razy

Mi tam jego wzrost nie przeszkadza gdyby był wyższy to nie miał by już aż takiego uroku.Tak jest idealny.Hobbicik :p xD

Nic_dwa_razy

ja tam jestem od niego niższa :P nie pogardziłabym ;)

Nic_dwa_razy

Ciekawe ile lat miałaś, kiedy to pisałaś. Myliłaś wtedy portale randkowe z filmowymi ale teraz już tak nie robisz, prawda? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones